11.03.2013

Спортивні заходи

ВОЛЕЙБОЛ

23 лютого в спортивних залах фізкультурно-оздоровчого комплексі смт. Ківшарівка та НВК № 2 міста Куп’янськ відділом фізичної культури та спорту управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради був проведений традиційний Кубок міста з волейболу, присвячений 70-ій річниці визволення Куп’янщини від фашистських загарбників. У цьогорічному заході участь приймали 8 команд підприємств, організацій та установ міста, які в свою чергу були розбиті на дві групи по чотири команди, переможці в яких і стали володарями Кубку. Таким чином були розіграні два кубки та відповідно виявлені два чемпіони. У групі «А» переможцем і володарем кубку стали спортсмени Куп’янського ЛВУМГ. Друге місце за командою Куп’янського медичного коледжу імені Марії Шкарлетової. Третє місце здобули гравці спортивного клубу «Локомотив». Та замкнули турнірну таблицю студенти Куп’янського автотранспортного коледжу. У групі «В» перемогу святкували гравці команди «Здорово». Друге місце у «Здоров’я» з Ківшарівки. Третє місце здобули спортсмени «Фортуни». Четверта позиція у групи здоров’я НВК № 2. Оргкомітетом змагань були виявлені кращі гравці від кожної команди. Ними стали: Дмитро Маширов, Юрій Тепляков, Дмитро Лук’янов, Ярослав Краснов, Дмитро Руденко, Зінаїда Семидєвка, Максим П’явка та Юрій Рябов. Почесним гостем на змаганнях, який, до речі, і вручив головні трофеї змагань, був міський голова Володимир Демченко.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

23-24 лютого в місті Херсон проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Надії Нації» серед юнаків 1999-2000, 1997-1998 років народження загальною чисельністю 250 борців майже з усіх куточків України. Куп’янські вільники, вихованці ДЮСШ міського відділу освіти КМР привезли на батьківщину дві нагороди вищого ґатунку, одне срібло та шість бронзових нагород. На найвищу сходинку п’єдесталу піднялися: Олег Гайдар та Руслан Фельк. Одного кроку до першого місця не вистачило Євгену Солодовнику, в його активі срібло. Треті місця на цьому престижному турнірі за Романом Фельком, Єгором Атморадовим, Віталієм Костромським, Георгієм Солодовником, Юрієм Самойловим та важковаговиком Єгором Гетьманським. Адміністрація та тренерський колектив відділення вільної боротьби висловлюють щирі слова подяки Президенту міської федерації вільної боротьби Віктору Шапці за допомогу у виїзді юних спортсменів на цей престижний турнір.

КАРАТЕ

17 лютого вже другий рік поспіль в Палаці спорту «Локомотив» ім. Григорія Кірпи міста Харків проходив Міжнародний турнір з карате WKF «KHARKOV OPEN». До змагань заявилися спортсмени з Росії, Білорусі, Молдови та Азербайджану. Україна була представлена спортсменами Харкова, Львова, Одеси, Києва, Миколаєва, Сум, Запоріжжя та інших міст. Загальна чисельність учасників цього річ складала 870 каратистів. До складу слобожанської збірної ввійшли 25 спортсменів спортивного клубу «Шотокан». Переможцями та призерами цього престижного Турніру у своїх відповідних вікових та вагових категоріях стали: Дмитро Чернов здобув чемпіонське звання, Олександр Черняєв посів друге місце, бронзові нагороди у Михайла Бесєдіна, Дмитра Куванченка та Олександра Рагулі.

23 лютого в спортивному залі Школи вищої спортивної майстерності міста Харків пройшов обласний Турнір «Budo Cup», участь в якому взяли 294 спортсмени міста Харків та Харківської області. Здобуток куп’янчан склав 6 золотих та 5 бронзових нагород. Олександр Косяк в рамках Турніру до свого активу додав 1 золото та одне срібло. Марк Лагутін підіймався на найвищу сходинку п’єдесталу двічі. Золото до свого активу записав Павло Гонта. Два третіх та одне перше місце у Олександра Черняєва. Микита Шилоносов здобув одне перше та одне третє місце. А Леонід Наконечний виборов бронзу турніру.

ФУТБОЛ

Минулої суботи добіг кінця передостанній груповий тур зимової першості Харківської області, який також закінчився черговою перемогою Куп’янського «Локомотиву». Цього разу залізничникам протистояла молода, амбіціозна команда з чи малими спортивними традиціями з Харкова «Металіст» -U 19. Перемогу нашій команді в цьому поєдинку приніс гол  Андрія Захарюти.

В День захисника Вітчизни Підлітково-спортивний клуб «Мрія» подарував всім учасникам та шанувальникам дитячого футболу справжнє свято відваги, сили та мужності. У змаганнях взяли участь 70 спортсменів віком від 7 до 9 років. Всі учасники отримали цього дня пам’ятні подарунки від свого клубу.

ШАХИ

Минулої суботи на стадіоні «Спартак» міста Куп’янськ Міським центром здоров’я населення «Спорт для всіх»-«Спартак» був організований шаховий турнір серед всіх бажаючих мешканців міста, присвячений Дню захисника Вітчизни. Серед 20 учасників цього спортивного заходу перша трійка лідерів визначилась наступним чином. Чемпіоном змагань став Анатолій Соловяненко, срібло здобув Віктор Киринін, бронза у Дмитра Кириченка.