Спорт

Спорт

№44 от 31 октября 2013г.

ДЗЮДО

В першій декаді жовтня в місті Курськ, Російської Федерації, відбувся XVII традиційний Міжнародний турнір з дзюдо серед юніорів 1993-1994 років народження на призи ЗМС Росії Олександра Шурова. В складі збірної Харківської області у ваговій категорії до 90 кг участь в змаганнях брали 2 вихованці ДЮСШ «Металург» управління культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради Євген та Володимир Канцедали. Віце-чемпіоном турніру з результатом чотири перемоги з п’яти проведених схваток став Євген. А його брат Володимир з чотирьох проведених зустрічей в трьох одержав перемогу, тим самим здобувши бронзу турніру. На даний час підопічні Анатолія Фомінського готуються до відкритого командного Чемпіонату України з дзюдо, який стартує 26 жовтня у Донецьку.

ВОЛЕЙБОЛ

18 жовтня на волейбольних майданчиках Вищого обласного училища фізичної культури № 1 відбулися змагання з волейболу в рамках Обласної Спартакіади з видів спорту на Кубок голови Харківської облдержадміністрації. Право представляти наше місто на цих змаганнях отримали спортсмени Лінійного відділу магістральних газопроводів (керівник Зикін Максим Володимирович). З 13-ти команд-учасниць команда куп’янчан здобула четверте місце. У кваліфікаційних поєдинках у наших земляків — дві перемоги над командами Змійова та Вовчанська — 2:0, а збірній команді Балаклеї вони, нажаль, поступилися, посівши друге місце у своїй підгрупі. То ж, попереду на них очікували матчі за 4-6 місця, в яких куп’янська команда вийшла переможцем, здолавши спортсменів з Нової Водолаги та Краснограду.

ЕСТЕТИЧНА ГІМНАСТИКА

12 жовтня в місті Комсомольськ, Зміївського району, стартував перший тур Відкритих обласних змагань зі спортивних танців «Гран-прі Слобожанщини». В категорії «Діти» програма «Естрадна хореографія» вихованки тренера ДЮСШ «Металург» Наталії Мірошніченко здобули золото.

МАУНТІН-БАЙК

Тиждень тому на доріжках міського парку культури та відпочинку за ініціативи велоклубу «Алєв» при підтримці Управління культури, молоді та спорту відбулася Відкрита першість міста з крос-кантрі (групові перегони на короткому колі). Участь в змаганнях приймали не тільки шанувальники цього екстремального виду спорту нашого міста, а і чотири команди з Харкова і команда ДЮСШ міста Золочів. На трасі підвищеної складності довжиною 3 км змагалися 78 спортсменів у восьми вікових категоріях. Серед куп’янчан на найвищу сходинку п’єдесталу піднялись члени національної збірної України Дар’я Ткачова та Олександр Сердюк. Організатори змагань висловлюють щирі слова подяки управлінню культури, молоді та спорту Куп’янської міської ради за допомогу у проведенні змагань, міській організації Партії регіонів, депутатам міськради Сергію Лисяку та Віталію Волкову.

ФУТБОЛ

Минулого тижня добіг кінця VIII тур Чемпіонату України серед команд ДЮФЛ, участь в якому приймають вихованці ПСК «Мрія». Підопічні Юрія Гречанікова, спортсмени 1999 р.н., очолили турнірну таблицю серед 12-ти команд-учасниць. В їх активі 7 перемог, 1 нічия та 0 поразок. А вихованці Ігора Сіроштана, юнаки 1998 р.н., по закінченні 8-ми ігор здобули 10 очок та посідають шосту сходинку турнірної таблиці.