Cпорт

Cпорт

№45 от 7 ноября 2013г.

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

З 22 по 25 жовтня в місті Чернівці відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед молодших юнаків 1998-1999 років народження. На національному старті були присутні представники всіх регіонів нашої держави загальною чисельністю понад 400 спортсменів. У ваговій категорії до 100 кг в складі збірної області був заявлений наш земляк, вихованець ДЮСШ відділу освіти Куп’янської міської ради Єгор Гетьманський. З чотирьох проведених зустрічах у всіх чотирьох вийшов переможцем, тим самим завоювавши золото Чемпіонату України.

КІКБОКСИНГ

На минулому тижні в обласному спортивному комплексі ХТЗ відбувся Чемпіонат України з боксу версія WPKA. Сім вихованців відділення боксу ДЮСШ відділу освіти Куп’янської міської ради піднялися на п’єдестал переможців в рамках цих змагань. Головну нагороду турніру отримали Олексій Залєсний, Владислав Єрьоменко, Володимир Мірошніченко та Євген Оріщенко. Фіналістом змагань став Денис Новіков. Бронзу здобули Олег Габрієлов та Максим Кушніренко.

НАСТІЛЬНИЙ ТЕНІС

1 жовтня у спортивній залі загальноосвітньої школи №1 проходив другий етап (міський) змагань з настільного тенісу серед учнів старших класів загальноосвітніх шкіл 177-ого територіального виборчого округу в рамках проекту «Творча Слобожанщина» під патронатом Народного депутата України Віктора Остапчука. Участь в Турнірі приймали 10 команд ЗОШ міста. Переможці виявлялися окремо серед юнаків, дівчат та в командному заліку. Переможцями другого етапу змагань в юнацькому розряді стали: Костянтин Євчук (гімназія №2) — І місце, Андрій Єгоров (НВК №2) — ІІ місце, Павло Куліш (ЗОШ №12) — ІІІ місце. Серед дівчат перші три місця між собою поділили Олена Тимко (НВК №2) — І місце, Аліна Зубинська (ЗОШ №1) — ІІ місце, Аліна Пасічник (ЗОШ №6) — ІІІ місце. В командному заліку золото здобули учні гімназії №3 Олександр Бондаренко та Олександр Стаднік. Срібло за командою гімназії №2, яку представляли Вадим Герман та Ярослав Мамекін. Бронзові нагороди здобули спортсмени НВК №2 Євген Грибов та Артур Ткачов.

ФУТБОЛ

29 жовтня на майданчику зі штучним покриттям стадіону «Спартак» міста Куп’янськ стартував перший заліковий вид міської студентської Спартакіади 2013-2014 навчального року. Переможець визначався за коловою системою, змагальну дистанцію без жодної поразки пройшли студенти Куп’янського автотранспортного коледжу, які і посіли першу сходинку турнірної таблиці. За крок до перемоги зупинилися спортсмени ВПУ №27. Третє місце здобули футболісти Куп’янського професійного ліцею.

Третього листопада добігло свого завершення перше коло Чемпіонату України серед дитячо-юнацьких футбольних клубів. В останньому матчі суперниками нашого підліткового спортивного клубу «Мрія» був Харцизський «Трубник». Наші земляки обома командами здолали своїх опонентів. Старші юнаки 1996 року народження здолали свого суперника за сухого рахунку 3:0, а їхні молодші соклубники одержали перемогу — 1:0. За підсумками першого кола в загальнокомандному заліку вихованці Ігора Сіроштана та Юрія Гречанікова посідають другу сходинку, поступаючись лідеру Маріупільській «Азовсталі» двома очками.