07.04.2014

Спорт

Спорт

ФУТБОЛ

22 березня добігла кінця Зимова футбольна першість Харківської області. Змагання проходили в два етапи. Спочатку команди були поділені на дві групи, по 8 команд в кожній, які відіграли між собою в одне коло. Після групових поєдинків два кращих футбольних колективи стали фіналістами змагань: це куп’янський «Локомотив» та ФК СМК «Ніка». Центральний поєдинок чемпіонату видався на користь наших земляків 4:0. Перше місце зимового п’єдесталу дісталося підопічним Сергія Васильця.

29 березня в Зміївському районі (селище Комсомольське) відбулися кваліфікаційні ігри в рамках змагань з футзалу за програмою XXV спартакіади Харківської області на Кубок голови облдержадміністрації. В першій зоні змагалися місто Куп’янськ, який представляла футбольний клуб «Sto&Er» — чемпіон міста, Балаклея, Чугуїв та Зміїв. Переможці та срібні призери зональних змагань за регламентом потрапляють до фінальної частини. Порадували, отримавши путівку до фіналу, збірна Куп’янська. Прапори рідного міста захищали гравці футбольного клубу «Sto&Er» в наступному складі: Олександр Мітьолкін, Євген Юдаєв, Віталій Тарубара, Сергій Малишев, Олександр Пацук, Денис Гомон, Микола Лебідь, Дмитро Лебідь. А 17 квітня на нашу футбольну дружину чекає напружений фінал, який відбудеться в місті Харкові. Побажаємо успіху!

Цієї суботи та неділі на стадіоні «Спартак» м. Куп’янська стартував новий футбольний сезон 2014 року. На штучному майданчику з синтетичним покриттям для гри в міні-футбол відбувся Кубок відкриття ігрового сезону. Переможці визначалися окремо в двох лігах по коловій системі. В першій лізі місця розподілилися наступним чином: І м. — за КМКК; ІІ м.- ЛВУМГ; III м. — за збірною Купянськ-Вузлового. А наступного дня змагалися найсильніші футбольні колективи нашого міста. За підсумками змагань одностайнім лідером став ФК «Sto&Er», друга турнірна позиція у ФК «Ніка», третю сходинку посіли гравці ДП «Лісгосп».

Артем Гетьманський.

Регіональні змагання України з боксу серед школярів

В залі боксу КЗ КДЮСШ «ХТЗ» 11 березня відбулися регіональні змагання з боксу серед школярів, в яких приймали участь юні боксери з Харківської, Полтавської, Сумської та Черкаської областей. Відмінно виступили вихованці Купянської ДЮСШ відділу освіти. Габріелов Олег став чемпіоном. Залений Олександр та Кушнар Ілля здобули срібло змагань. Вітаємо наших боксерів з перемогою!!!

Першість КЗ КДЮСШ «ХТЗ» з легкої атлетики (триборство)

Шостого березня на базі легкоатлетичного манежу СК ХТЗ пройшла першість з легкої атлетики по триборству серед юнаків та дівчат 1999-2001р.н. Вихованці Куп’янської ДЮСШ відділення легкої атлетики показали дуже гарні результати. Чемпіонкою змагань стала Солуянова Ілона,срібною призеркою — Лебедь Єлизавета, Сергієнко Яна виборола золото в бігу на 60 м., Книш Ірина стала першою в стрибках в висоту. Вітаємо наших дівчат з перемогами в змаганнях!

Відкритий турнір з вільної боротьби

Відкритий турнір з вільної боротьби СК ХТЗ, присвячений пам’яті українського поета Т.Г.Шевченко, який відбувся першого березня у місті Харків, став дуже вдалим для борців Куп’янської ДЮСШ. Чемпіонами в своїх вагових категоріях стали Лесник Микита, Убоженко Олександр, Маширов Микита та Кіірокасян Артем. Срібло вибороли Соляник Віталій, Шарін Антон, Мотанаха Олег та Кобенко Микита. Бронзовими призерами стали Боженко Максим, Кукса Кирило та Томко Антон.

Чемпіонат Харківської області з боксу серед юніорів

15 березня в залі боксу СК ХТЗ відбувся чемпіонат області серед юніорів 1998-1999 р.н. Команду Куп’янської ДЮСШ представляли вісім боксерів. Всі спортсмени в бронзовому фіналі здобули перемогу та стали бронзовими призерами чемпіонату області.