02.09.2017

Перша нічия

Перша нічия

№35, 31 августа 2017г.

26 серпня куп’янський «Металург» в четвертому турі другого кола чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2017 року на своєму полі зустрічався з командою «Енергетик» (смт Солоницівка). Оскільки у першому колі наші земляки програли «енергетикам» з рахунком 0:3, їм будь-що необхідно було реабілітуватися перед своїми вболівальниками, тим більше, на своєму полі. І вони створили кілька гольових епізодів, коли серця вболівальників завмирали в очікуванні вірного голу, але м’яч вперто не йшов у ворота. Та до того ж, гості, колоритності яким додавали два швидких та технічних чорношкірих гравця, активно і оборонялися і атакували. В першому таймі рахунок так і не було відкрито. І вже наприкінці другого тайму металургівець Володимир Нетьосов таки вразив ворота «Енергетика». Трибуни стадіону вибухнули радістю, а товариші по команді кинулися обіймати автора голу. Але перша ж атака гостей, розпочата з центру поля, закінчилася голом у відповідь. З цим рахунком гра і закінчилася – 1:1. Ця нічия поки що перша і єдина на рахунку «металургівців» у нинішньому сезоні.
Наступні дві зустрічі «металургівці» проведуть на виїзді. Це – 2 вересня в м.Богодухові з однойменним клубом, у якого в першому колі на своєму полі виграли з рахунком 7:2, а 9 вересня в м.Зміїв також з однойменним клубом, якому на своєму полі програли з рахунком 0:1. У себе вдома наші футболісти 16 вересня будуть приймати своїх сусідів ФК «Дворічна», яким в гостях програли з рахунком 0:1. Гра відбудеться о 17-00 годині на стадіоні «Спартак».