23.09.2017

Урожайний на голи матч

№38, 21 сентября 2017г.

16 вересня Куп’янський «Металург» в шістнадцятому турі чемпіонату Харківської області з футболу сезону 2017 року на своєму полі приймав ФК «Дворічна», якому у першому колі програв з рахунком 0:1. Наші гості гру розпочали агресивно і на 13-й хвилині нападник Сергій Стариков відкрив рахунок матчу – 0:1. Та це, мабуть, тільки розізлило господарів поля. На 22-й хвилині дворічанський голкіпер необачно покинув ворота, чим миттєво скористався наш нападник Денис Циба і зрівняв рахунок. На 37-й хвилині той же Д.Циба виводить свою команду вперед – 2:1, а ще за хвилину після цього він же вдало віддає пас своєму товаришу по команді Олексію Книшу і той доводить рахунок до 3:1. З таким рахунком закінчилася перша половина гри. У другому таймі на 15-й хвилині наші футболісти в своєму штрафному майданчику порушили правила і суддя призначив пенальті в ворота «Металурга». Дворічанин С.Стариков вдало пробив у нижній лівий від воротаря кут і записав на свій рахунок другий гол у цій грі – 3:2. Та через 10 хвилин «металургівець» Сергій Комісаров збільшує розрив у рахунку – 4:2, а за 6 хвилин до фінального свистка його колега Євген Азаров довів рахунок у цьому цікавому, напруженому і «урожайному» на голи матчі до 5:2.
Наступну зустріч «металургівці» проведуть 23 вересня на виїзді в смт Слобожанському з місцевим ФК «Енергетик», у якого на своєму полі виграли з рахунком 5:1.
Заключну гру цьогорічного сезону «Металург» зіграє на своєму полі з ФК «Люботин» 30 вересня о 15:00 годині.