07.10.2017

Футбольна осінь

№40, 5 октября 2017г.

30 вересня відбувся вісімнадцятий тур чемпіонату Харківської області з футболу серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» на своєму полі приймав ФК «Люботин», якому в першому колі на виїзді програв з крупним рахунком 1:6. Тому нашим землякам необхідно було будь-що реабілітуватися перед своїми уболівальниками. Гра почалася напружено, безрезультатні атаки змінювалися такими ж контратаками. І от наприкінці першого тайму форвард «Металурга» Олег Карелов відкриває рахунок – 1:0. Через кілька хвилин арбітр матчу за грубу гру в штрафному майданчику призначає пенальті у ворота гостей. І тут почалося справжнє хуліганство. Голкіпер «Люботина» з нецензурною лайкою накинувся на арбітра, за що отримав «гірчичника». Але той і після цього не вгамувався, а вдарив арбітра і схопив його за горло, «люботинцям» довелося заспокоювати свого розлюченого голкіпера та захищати арбітра, який цілком заслужено видалив хулі-гана з поля. А Дмитро Лебідь чітко реалізував призначений одинадцятиметровий – 2:0. Та буквально через пару хвилин арбітр призначив пенальті уже в ворота господарів поля і рахунок став 2:1. Після перерви футболісти «Металурга» активізувалися і спершу Олександр Пацук, згодом Євгеній Азаров довели рахунок до 4:1. На останніх хвилинах гри Дмитро Лебідь з пенальті забив свій другий гол у цій грі, яка закінчилася з рахунком 5:1. Слід відзначити бездоганну гру нашого голкіпера Кирила Сухомлинова, який в красивих видовищних кидках взяв кілька «мертвих» м’ячів, що викликало в уболівальників захоплення і бурхливі оплески.
1 жовтня на стадіоні «Спартак» пройшов традиційний футбольний турнір серед ветеранів футболу (у віці 50 років і старше) пам’яті видатного куп’янського тренера Федора Куліша. В турнірі взяли участь ветерани футболу м.Куп’янська, селища цукрозаводу (Куп’янськ), м.Ізюму та смт Слобожанський. Переможцями турніру стали ветерани м.Куп’янська, а кращим гравцем серед куп’янчан було визнано воротаря Анатолія Ликова. На другому місці команда смт Слобожанський і на третьому – ветерани м.Ізюм. Переможцям і призерам турніру були вручені призи від спонсорів, подарувати які доручили Єві – онучці покійного Федора Івановича.