24.03.2018

Новини спорту. БОКС

№12, 22 марта 2018г.

5-11 березня ц.р. у м.Надвірній Івано-Франківської області відбувся Міжнародний турнір з боксу серед дівчат та школярок на Кубок Прикарпаття, в якому взяли участь збірні команди Казахстану, Туреччини, Азербайджану та України. В складі збірної України в цьому турнірі взяла участь і вихованка Куп’янської ДЮСШ (тренер Ігор Мартинов), учениця НВК-3 Олександра Манько 2005 р. народження, яка посіла третє місце у ваговій категорії 39 кг.
Наприкінці минулого року у цій же Надвірній Саша виборола срібну медаль серед школярок та була включена до збірної України з боксу в цій категорії. А всього місяць тому, в лютому ц.р., на чемпіонаті України серед жінок, юніорок та молоді в м.Рівному вона стала чемпіонкою України. І от, менше ніж за три місяці, до золотої і срібної медалей Саша додала ще й бронзову. Сподіваємося, що Саша ще не раз порадує вдалими виступами на рингу і свого тренера з уболівальниками, яких у неї вже немало.