19.05.2018

Дві перемоги «Металурга» поспіль

№20, 17 мая 2018г.

Минулого тижня пройшли третій і четвертий тури першості Харківської області з футболу серед команд колективів фізкультури. На День Перемоги, 9-го травня Куп’янський «Металург» приймав у себе команду «Олімпік» з Ізюмського району і переміг з нищівним результатом 7:0. Гра пройшла в постійних атаках наших земляків, на які гості відповідали нечастими контратаками. На 15-й хвилині металургівець Василь Бурлака відкриває рахунок. На 23-й – Володимир Нетьосов подвоює його. А вже через хвилину за грубу гру в штрафному майданчику арбітр призначає пенальті у ворота гостей, який чітко реалізував Олександр Холодков. Ще через 3 хвилини Олексій Книш головою забиває ізюмчанам 4-й гол. За рахунку 4:0 команди пішли на перерву. У другому таймі на 51-й хвилині Олександр Холодков забиває п’ятий гол, на 79-й його товариш по команді Володимир Нетьосов доводить рахунок до 6:0, на 85-й хвилині Олександр Холодков забиває свій 3-й м’яч в цій грі і остаточний рахунок стає 7:0!
12 травня «Металург» грав на виїзді в смт.Шевченкове з однойменним футбольним клубом і також переміг – з рахунком 3:1. Металургівець Олексій Книш на 33-й хвилині матчу відкрив рахунок, який не змінився до кінця першого тайму. У другому таймі на 64-й хвилині шевченківець С.Жовтоног зрівняв рахунок. Та на 71-й хвилині Олег Сіроштан знову виводить свою команду вперед, а через 2 хвилини Олексій Книш закріплює успіх Олега – 3:1.
Отже, після чотирьох турів ФК «Металург» в турнірній таблиці групи «А» посідає друге місце. У «Металурга» 9 очок, 15 забитих і 4 пропущених м’ячів. Лідирує в цій групі ФК «Вовчанськ», у якого також 9 очок і також 15 забитих м’ячів, але жодного пропущеного. Замикає трійку лідерів також з 9 очками ФК «Люботин». Але у вовчанців та люботинців зіграно лише по три гри.
Наступну зустріч п’ятого туру «Металург» проведе 19 травня о 17:00 годині на своєму полі з Харківським ФК «Геліос».