05.05.2018

Наші футболісти розпочали сезон з поразки

№18, 3 мая 2018г.

28 квітня на стадіоні «Спартак» урочисто стартував чемпіонат Харківської області з футболу сезону 2018 року. Цього дня куп’янський «Металург» приймав у себе ФК «Люботин». З початком футбольного сезону гравців та уболівальників привітали представник спортивного комітету, заступник міського голови та голова міської федерації футболу. Після виконання державного гімну України розпочалася футбольна баталія, яка, на превеликий жаль, закінчилася поразкою для наших земляків. На 28-й хвилині форвард гостей Владислав Короткий влучним ударом посилає м’яч в сітку наших воріт, а через 9 хвилин він же подвоює рахунок. Всі потуги металургівців відігратися або, принаймні, «розмочити» рахунок виявилися марними. Рахунок 0:2 протримався до кінця матчу. Наступну гру «Металург» проведе 5 травня на виїзді в м.Ізюмі з місцевою командою «Крем’янець», а 9 травня о 17-й годині прийматиме на своєму полі іншу ізюмську команду «Олімпік». Будемо сподіватися, що перша поразка лише додасть нашим футболістам спортивної злості і вони ще не раз порадують нас своїми перемогами.