12.05.2018

Переконлива перемога в Ізюмі

№19, 10 мая 2018г.

5 травня на стадіонах пройшов другий тур чемпіонату області з футболу серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» цього дня грав на виїзді в м.Ізюмі з місцевим «Крем’янцем». Після того, як в першому турі наші земляки зазнали поразки на своєму полі від гостей з Люботина, їм будь-що треба було реабілітуватися перед своїми уболівальниками. І вони повернулися додому з перемогою, причому з розгромним рахунком 5:1! Вже на першій хвилині гри металургівець Володимир Нетьосов посилає м’яч у ворота господарів поля. Він же на 44-й хвилині подвоює рахунок. З рахунком 2:0 команди йдуть на перерву. У другому таймі на 49-й хвилині Олександр Холодков доводить рахунок до 3:0. На 56-й хвилині Максим Панасенко забиває четвертий гол. На 82-й хвилині ізюмчани забивають свій «гол престижу», але на останній хвилині гри Олександр Холодков встигає забити свій, другий в цьому матчі, гол і з рахунком 5:1 закінчується ця урожайна на голи гра. На 60-й хвилині наш гравець М.Лебідь отримав від арбітра в полі «жовту картку». Наступну зустріч «Металург» проведе на своєму полі 9 травня о 17:00 годині з ізюмським «Олімпіком».