26.05.2018

Футбольна весна

№21, 24 мая 2018г.

19 травня в п’ятому турі групи «А» чемпіонату області Куп’янський «Металург» приймав у себе Харківський ФК «Геліос-Академія». Гра почалася з атаки гостей і на 3-й хвилині матчу форвард гостей Михайло Матвієнко забиває гол у ворота «Металурга» – 0:1. Такий початок куп’янчанам лише додав спортивної злості, та кілька разів спортивне щастя зраджувало їм. Після їхніх атак м’ячі або пролітали мимо воріт, або влучали то в перекладину, то у стійку воріт. Нарешті, на 37-й хвилині металургівець Олександр Холодков «розмочив» рахунок – 1:1. На 42-й хвилині його товариш по команді Олексій Книш виводить вперед свою команду – 2:1, а ще через хвилину Василь Бурлака забиває третій гол – 3:1. З таким рахунком і закінчився перший тайм. Після перерви металургівець Олег Сіроштан на 54-й хвилині забиває четвертий гол, який уболівальники зустріли бурхливою радістю. Вони вже налаштувалися на розгромний рахунок і чекали нових голів. Та їх сподівання зруйнував форвард харків’ян Олександр Карабаза, який на 60-й та 67-й хвилинах забиває два м’ячі у ворота «Металурга». За такого небезпечного рахунку 4:3, та ще й за 23 хвилини до закінчення гри всі не на жарт захвилювалися, як би гості не зрівняли рахунок, а то й, чого доброго, не вийшли вперед. А вони все робили для того, щоб уникнути поразки, недаремно ж четверо їх гравців отримали від арбітра «жовті картки». Та, на щастя, рахунок до кінця гри не змінився – 4:3.
Після п’ятого туру наш «Металург» з 12 очками, 19 забитими і 7 пропущеними м’ячами очолив турнірну таблицю в групі «А». На другому місці – ФК «Люботин», також з 12 очками, 11 забитими і жодним пропущеним м’ячами, але після чотирьох ігор. Замикає першу трійку ФК «Дворічна» з 10 очками, 15 забитими і 5 пропущеними м’ячами. Але слід мати на увазі, що ФК «Вовчанськ», який поки що на четвертому місці, провів лише три гри, які виграв, забив 15 м’ячів і жодного не пропустив. Тому у трійці лідерів неодмінно будуть зміни.
Дві наступні зустрічі «Металург» проведе на виїзді 26 травня з Харківською «Коброю» і 2 червня з командою «Газовик» в смт Донець Балаклійського району. На своєму полі «Металург» 9 червня о 17:00 годині буде приймати грізного суперника ФК «Вовчанськ», якому в минулому сезоні двічі програвав з рахунком 0:2 і 1:4.