30.06.2018

ВІЛЬНА БОРОТЬБА

№26, 28 июня 2018г.
11-12 червня у м.Бердянську Запорізької області пройшов Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед школярів 2005-2007р.р. народження, в якому взяли участь і вихованці Куп’янської ДЮСШ. Чемпіонський титул у ваговій категорії 38 кг виборов Тимур Лукашев (тренер Олександр Дмитроченко). Ілля Кругляк (тренер Максим Блязе) у ваговій категорії 44 кг посів третє місце.
А на чемпіонаті Європи з вільної боротьби серед школярів, який пройшов 11-15 червня в столиці Угорщини Будапешті, вихованець нашої ДЮСШ Джейхун Аллахвердієв (тренер Геннадій Мацегора), що нині виступає за збірну Азербайджану, у ваговій категорії 44 кг став бронзовим призером.
БОКС.
6-10 червня в м.Затока Одеської області під патронатом Василя Ломаченка пройшов Другий міжнародний турнір юних боксерів «Олімпійські надії», на якому вихованці тренера з боксу Андрія Новікова нашої ДЮСШ Настя Бурлака і Артем Каплій вибороли золоті медалі, а Микита Устименко – бронзову.