16.06.2018

Друга поразка в сезоні нашого «Металурга»

№24, 14 июня, 2018г.

9 червня відбувся VIІІ тур чемпіонату області з футболу серед команд колективів фізкультури в групі «А». Куп’янський «Металург» приймав на своєму полі лідера групи «А» ФК «Вовчанськ», який у попередніх семи турах переміг всіх своїх суперників. З Куп’янська він також повернувся з перемогою. На 13-хвилині матчу нападаючий гостей К.Без’язичний відкрив рахунок, який не змінився до кінця першого тайму. У другому таймі за грубу гру в штрафному майданчику арбітр призначив пенальті, який на 69-й хвилині у ворота «Металурга»реалізував Д.Соломаха, до речі, вихованець куп’янського футболу. А на 85 хвилині гри форвард гостей І.Мряченко забив третій гол у ворота наших футболістів. Наші земляки докладали всіх зусиль, щоб хоча б «розмочити» рахунок, навіть під проливним дощем, який пі-шов наприкінці другого тайму, але він так і залишився «сухим». З рахунком 0:3 закінчився цей надзвичайно напружений і ці-кавий поєдинок. Це друга в нинішньому сезоні поразка «Металурга». Але слід зазначити, що обидві вони – від лідерів чемпіонату, команд «Люботин» і «Вовчанськ».
Таким чином, за підсумками VIІІ туру, на першому місці турнірної таблиці групи «А» залишається ФК «Вовчанськ», у якого 24 очки, 36 забитих і лише 1 пропущений м’яч. На друге місце піднявся ФК «Люботин», у якого після 7 ігор 7 перемог, 21 очко, 23 забитих і 3 пропущених м’ячі. Наш «Металург» з 18 очками, 27 забитими і 11 пропущеними м’ячами після 5 перемог і 2 поразок перемістився з другого на третє місце. Футболісти команди Ізюмського району «Олімпік» продовжують програвати всі зустрічі та замикають турнірну таблицю групи «А». У них немає жодного очка, пропущено у свої ворота 45 м’ячів, забито суперникам – 4.
Наступну зустріч «Металург» проведе також на своєму полі в суботу 23 червня о 17:00 годині і буде приймати наших сусідів ФК «Дворічна», які після восьми турів знаходяться на шостому місці з 10 очками. У дворічан три перемоги, одна нічия та чотири поразки.