09.06.2018

Футбольні новини

№23, 7 июня 2018г.

2 червня відбувся VIІ тур чемпіонату області з футболу серед команд колективів фізкультури в групі «А». Куп’янський «Металург» грав на виїзді в смт.Донець з місцевою командою «Газовик» і здобув свою сьому перемогу, до того ж з розгромним рахунком 7:1. На 14-й хвилині Володимир Нетьосов відкриває рахунок – 1:0. Через 2 хвилини він же подвоює його – 2:0. На 30-й хвилині Олександр Холодков забиває газовикам третій гол і за такого рахунку команди йдуть на перерву. У другому таймі О.Холодков на 50-й хвилині забиває четвертий, а через 4 хвилини Руслан Москаленко – п’ятий м’яч. Ще через 5 хвилин О.Холодков забиває свій третій м’яч цього матчу – 6:0. Його товариш по команді Ярослав Шейка на 68-й хвилині доводить рахунок до 7:0. І лише на 75-й хвилині форварду господарів поля Р.Шабельнику вдалося «розмочити» рахунок та забити гол престижу – 7:1. З цим рахунком і закінчився матч.
Таким чином, за підсумками VIІ туру на перше місце турнірної таблиці групи «А» цілком заслужено вийшов поки що непереможний ФК «Вовчанськ», у якого 21 очко після 7 переможних ігор, 33 забитих і лише 1 пропущений м’яч. На другому місці наш «Металург» з 18 очками, 27 забитими і 8 пропущеними м’ячами. Буквально наступає йому на п’яти також поки що непереможний ФК «Люботин», у якого, як і у наших футболістів, 18 очок, але після 6 ігор, 17 забитих і 1 пропущений м’яч. На останньому місці футболісти команди «Олімпік» з Ізюмського району, які в цьому сезоні поки що програли всі матчі, не мають жодного очка, пропустивши в свої ворота 41 м’яч і лише 3 забили в ворота суперників.
Наступну зустріч «Металург» проведе на своєму полі в суботу 9 червня о 17:00 годині. Ця гра має бути настільки цікавою, наскільки й напруженою, адже наші земляки прийматимуть грізного суперника – лідера чемпіонату ФК «Вовчанськ», якому минулого сезону програли обидві зустрічі. Тож запрошуємо всіх любителів футболу прийти на цей матч і підтримати свою команду у цьому нелегкому для них поєдинку!