30.06.2018

ФУТБОЛ

ФУТБОЛ

№26, 28 июня 2018г.

23 червня відбувся Х тур чемпіонату області. Куп’янський «Металург» приймав на своєму полі своїх сусідів з ФК «Дворічна». Вже на 7-й хвилині форвард гостей Сергій Стариков відкрив рахунок – 0:1. Такий початок лише розізлив господарів поля, вони проводили часті атаки, гості відчайдушно захищалися, часто контратакуючи, але лише на 24-й хвилині металургівець Руслан Москаленко зрівняв рахунок, а на 37-й хвилині його колега Максим Панасенко вивів свою команду вперед – 2:1. З таким рахунком команди пішли на перерву. Другий тайм був вкрай невдалим для дворічан. Вже через 3 хвилини після початку тайму Володимир Нетьосов на 48-й хвилині закріплює успіх своєї команди – 3:1. А за останні 14 хвилин куп’янчани спромоглися забити три м’ячі в ворота суперника: на 76-й хвилині Олександр Холодков, через 10 хвилин Ярослав Шейка і за хвилину до фінального свистка – Олексій Книш забиває сьомий м’яч, довівши рахунок до 7:1.
Отже, за підсумками Х туру, на першому місці турнірної таблиці групи «А» залишається ФК «Вовчанськ», у якого 30 очків, всі 10 ігор закінчено перемогою, 47 забитих і лише 3 пропущених м’ячі. На другому місці також залишається ФК «Люботин», який потерпів першу поразку від лідера групи ФК «Вовчанськ» і у нього після 9 ігор 7 перемог, 1 нічия і 1 поразка, 22 очки, 25 забитих і 5 пропущених м’ячів. Наш «Металург» замикає трійку лідерів. У нього після 9 ігор 7 перемог і 2 поразки, 21 очко, 34 забитих і 12 пропущених м’ячів. Замикають турнірну таблицю футболісти команди Ізюмського району «Олімпік». Після 10 поразок поспіль вони, нарешті, останню гру першого кола зіграли внічию 1:1 на виїзді в Харкові з ФК «Геліос-Академія». Тепер у них 1 очко, 6 забитих і 51 пропущений м’яч.
Наступну останню зустріч першого кола наш «Металург» проведе на виїзді 28 червня в м.Зміїв з однойменною командою, яка на даний час займає четверте місце в турнірній таблиці.