07.07.2018

Перемога «Металурга» в Змієві

№27, 5 июля 2018г.

28 червня на стадіонах нашої області пройшов останній ХІ тур першого кола чемпіонату області з футболу серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» цього дня грав на виїзді в м.Зміїв з однойменним футбольним клубом, над яким одержав переконливу перемогу з рахунком 5:1! Голи в нашій команді забили: Олександр Холодков – на 5-й та 53-й хвилинах, Володимир Нетьосов – на 26-й та 76-й хвилинах і Антон Масленніков – на 74-й хвилині. У господарів поля «гол престижу» на 43-й хвилині забив Д.Циба. Отже, за підсумками першого кола чемпіонату наш «Металург» з 27 очками впевнено закріпився на третьому місці групи «А». У наших футболістів 9 перемог, жодної нічиєї і 2 поразки (обидві від лідерів групи «А» клубів «Вовчанськ» і «Люботин»), забито 44 м’яча, 14 пропущено. Очолив турнірну таблицю непереможний ФК «Вовчанськ» з 33 очками, у них жодної поразки і нічиєї, забито суперникам 50 м’ячів, пропущено в свої ворота лише 3. На другому місці ФК «Люботин». У люботинців 28 очків, 36 забитих і 11 пропущених м’ячів. Замикає турнірну таблицю з одним очком «Олімпік» (Ізюмський район). Форвард «Металурга» Олександр Холодков лідирує в групі «А» серед бомбардирів. На його рахунку 14 забитих м’ячів. У його товариша по команді Володимира Нетьосова – 10.
У групі «В» лідирує «Універ-Динамо ХНУВС» (Харків), на другому місці «Металіст-1925 Юніор» (Харків) і на третьому «Енергетик» (Солоницівка).
Наступну зустріч, тобто першу гру другого кола, «Металург» проведе 7 липня на виїзді в м.Люботин. В першому колі наші футболісти програли люботинцям з рахунком 0:2. Після цього наші земляки прийматимуть на своєму полі 14 липня о 17:00 годині ізюмський «Крем’янець», у якого в першому колі виграли з рахунком 5:1.