21.07.2018

Перемога «Металурга»

№29, 19 июля 2018г.

14 липня пройшов ХІІІ тур чемпіонату Харківської області з футболу серед колективів фізкультури групи «А». Куп’янський «Металург» на своєму полі приймав ФК «Крем’янець» з Ізюму. Разом з ізюмськими футболістами підтримати свою команду приїхав і сам міський голова Ізюму Валерій Марченко. Нагадаю, що в першому колі 5 травня металургівці в гостях розгромили «Крем’янець» з рахунком 5:1. Присутність на матчі свого мера, мабуть, надавала сил ізюмчанам, тому вони щосили намагалися не розчарувати його. Обидві команди демонстрували динамічну гру, атаки змінювалися контратаками, але тривалий час безрезультатно. І лише на 31-й хвилині форварду «Металурга» Руслану Москаленку вдалося відкрити рахунок – 1:0. А на 38-й хвилині Олександр Холодков закріплює успіх Руслана – 2:0. З таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі ізюмчани активізувалися і спочатку на 61-й хвилині їх нападаючий Євген Дума скорочує, а на 69-й хвилині Віталій Абрамов зрівнює рахунок – 2:2. Нічийний рахунок протримався недовго, бо вже на 76-й хвилині Руслан Москаленко забиває свій другий гол і знову виводить команду вперед. А на 84-й хвилині Олексій Книш встановлює остаточний рахунок – 4:2, з яким і закінчився цей цікавий і напружений матч. Наступного дня на чемпіонаті світу з футболу збірна Франції з таким же рахунком перемогла збірну Хорватії.Мер Изюма Таким чином, за підсумками ХІІІ туру трійка лідерів у групі «А» не змінилася. Лідирує без жодної поразки і навіть нічиєї ФК «Вовчанськ». На другому місці ФК «Люботин». Наш «Металург» міцно тримається на третьому місці. Аутсайдер групи «А» ізюмський «Олімпік», у якого в цьому сезоні була 1 нічия і жодної перемоги, знявся зі змагань, тому всі решту ігор йому будуть зараховуватися поразки.
Наступну зустріч «Металург» проведе також на своєму полі 28 липня о 17:00 годині і прийматиме ФК «Шевченкове», який нині посідає в турнірній таблиці групи «А» передостаннє 10 місце.