14.07.2018

Третя поразка «Металурга»

№28, 12 июля 2018г.

7 липня розпочалися ігри 2-го кола чемпіонату Харківської області з футболу. Куп’янський «Металург» грав на виїзді з незручним для себе ФК «Люботин», якому у першій грі першого кола на своєму полі програв з рахунком 0:2. Повернулися наші земляки з поразкою і цього разу, причому з крупним рахунком – 1:5. Вже на 3-й хвилині м’яч побував у сітці воріт «Металурга». За грубу гру в штрафному майданчику суддя призначив пенальті, який реалізував гравець «Люботина» В.Коробкін. На 17-й хвилині люботинець А.Котов подвоїв рахунок – 0:2, а на 28-й він же довів рахунок до 0:3. На 33-й хвилині форвард «Металурга» Сергій Чурсанов «розмочив» рахунок – 1:3. З таким рахунком закінчився 1-ий тайм. У 2-му таймі м’яч ще двічі побував у наших воротах. На 78-й хвилині гол забив В.Давискиба і на 89-й хвилині А.Крикунов встановлює остаточний рахунок – 1:5. Отже, за іронією долі наш «Металург» в гостях у м.Зміїві завершив перше коло з розгромним рахунком 5:1, а друге коло розпочав також в гостях у м.Люботин, але поразкою і також з розгромним рахунком 1:5. Незважаючи на цю поразку, «Металург» з 27 очками, 45 забитими та 19 пропущеними м’ячами продовжує займати третю позицію в турнірній таблиці групи «А».
Наступну гру «Металург» проведе 14 липня. Прийматиме на своєму полі о 17-й годині ізюмську команду «Крем’янець», у якої в гостях виграли з рахунком 5:1.