11.08.2018

Перемога в Харкові

№32, 9 августа 2018г.

4 серпня на стадіонах нашої області пройшов ХVІ тур чемпіонату області з футболу серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» цього дня грав на виїзді в м.Харкові з ФК «Кобра-U19» (віднині таку назву матиме колишній ФК «Геліос-Академія») і переміг його з рахунком 2:0. Обидва м’ячі забив у першому таймі на 19-й та 42-й хвилинах Олександр Холодков.
За підсумками XVI туру у групі «А» на перше місце з 37 очками, але після 14 ігор, перемістився ФК «Люботин». Поки що непереможний в цьому сезоні ФК «Вовчанськ» з 36 очками, але після 12 ігор, відповідно перемістився на другу позицію. Наш «Металург» після 15 ігор залишається на третій позиції. У нього 36 очок, 12 перемог, 3 поразки, забито 54 м’ячі, пропущено – 20. Замикають турнірну таблицю групи «А» ФК «Олімпік» (Ізюмський р-н) з 1 очком і ФК «Шевченкове» з 8 очками. У групі «Б» лідирує ФК «Універ-Динамо» ХНУВС, в якого після 15 ігор 30 очок.
В наступній зустрічі 8 серпня о 17:00 годині «Металург» буде приймати на своєму полі ФК «Кобра» з Харкова, який нині посідає четверте місце в турнірній таблиці групи «А». У «Кобри» після 13 ігор 25 очок, 7 перемог, 4 нічиїх і 2 поразки. Забито 37 м’ячів і пропущено – 17. У першому колі «Металург» виграв у «Кобри» з мінімальним рахунком 1:0.