04.08.2018

Перемога з розгромним рахунком!

№31, 2 августа 2018г.

28 липня на стадіонах нашої області пройшов IV тур чемпіонату області з футболу серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» цього дня приймав на своєму полі ФК«Шевченкове» і виграв не просто з крупним, а з розгромним рахунком 8:0! Вже на 2-й хвилині гри м’яч від удару форварда «Металурга» Олексія Книша затріпотів у сітці воріт гостей, які захищав Владислав Жовтоног. На 11-й хвилині за грубу гру у штрафному майданчику шевченківців арбітр призначив пенальті, яке реалізував Дмитро Лебідь – 2:0. Олексій Книш на 31-й та 34-й хвилинах доводить рахунок до 4:0, а Максим Панасенко на 44-й хвилині – до 5:0. Після першого тайму тренер шевченківців замінює воротаря Владислава Жовтонога на Владислава Григорова. У другому таймі Володимир Нетьосов забиває ще 2 м’ячі на 63-й та 75-й хвилинах – 7:0. А за хвилину до фінального свистка Ярослав Шейка поставив остаточну крапку в рахунку – 8:0! Слід зазначити, що обидва шевченківські воротарі – і Владислав Жовтоног, за якого навіть приїхала уболівати його мама, і Владислав Григоров показали досить непогану гру і не раз виручали свою команду від вірних голів. Але напад «Металурга» грав просто блискуче, про що і свідчить розгромний рахунок.
Вратарь Шевченково Жовтоног с мамойПісля XV туру в турнірній таблиці групи «А» ні лідери, ні аутсайдери не змінилися. Так само очолює турнірну таблицю без жодної поразки і навіть нічиєї ФК «Вовчанськ». Хоч він і провів лише 12 ігор, але у нього 36 з 36 можливих очок і найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів (+56). На другому місці ФК «Люботин», у якого після 13 ігор – 11 перемог, 1 нічия та 1 поразка, 34 очка, забито 43 м’ячі і пропущено 12. Наш «Металург» продовжує займати третю позицію. У нього після 14 ігор – 33 очка, 11 перемог і 3 поразки, забито 52 м’яча, з них 14 на рахунку Олександра Холодкова, пропущено – 20. Замикає турнірну таблицю з одним очком і найгіршою різницею забитих та пропущених м’ячів (-54) ФК «Олімпік» (Ізюмський р-н), який знявся зі змагань і йому тепер за кожну гру зараховується поразка. На передостанньому місці ФК «Шевченкове», у нього після 13 ігор – 2 перемоги, 2 нічиїх і 9 поразок, 8 очок, забито 11 м’ячів, пропущено – 36.
Наступну гру «Металург» проведе 4 серпня на виїзді в Харкові з ФК «Геліос-Академія», який на сьогодні посідає 9-те місце в групі «А». А на своєму полі 8 серпня о 17:00 годині буде приймати також харківську команду «Кобра», яка посідає 5-е місце.

Олександр ЗУБАР

На фото: Воротар ФК «Шевченкове» Владислав Жовтоног зі своєю мамою-уболівальницею.