18.08.2018

Перемога і поразка «Металурга»

№33, 16 августа 2018г.

8 серпня куп’янський «Металург» в XVII турі першості області на своєму полі приймав харківську «Кобру», яку переміг з крупним та ще й «сухим» рахунком – 4:0. Вже на 7-й хвилині матчу кращий бомбардир цьогорічного чемпіонату Олександр Холодков відкрив рахунок. А на 33-й хвилині Олександр Пацук подвоїв його. З таким рахунком команди пішли на перерву. У другому таймі на 60-й хвилині Олександр Холодков закріплює успіх своєї команди – 3:0, а на 77-й він же встановлює остаточний рахунок – 4:0, який протримався до фінального свистка. Гра пройшла в напруженому і динамічному темпі. Господарі поля будь-що намагалися виграти і порадувати перемогою своїх уболівальників, а гості докладали зусиль, щоб уникнути поразки, або, принаймні, звести її до мінімального рахунку. Щоб угамувати пристрасті суперників, арбітру в полі довелося неодноразово вдаватися до «гірчичників», з яких три дісталися гостям і один – на рахунку господарів поля.
11 серпня в XVIII турі «Металург» на виїзді зустрічався з непереможним в цьому сезоні ФК «Вовчанськ», якому в першому колі у себе вдома програв з рахунком 0:3. Програв «Металург» вовчанцям і в гостях, але з рахунком 0:2.
За підсумками XVIIІ туру «Металург» впевнено посідає у групі «А» третє місце після футбольних клубів «Люботин» та «Вовчанськ». У наших футболістів після проведених 17 ігор – 39 очок, 13 перемог і 4 поразки, забито 58 м’ячів і 22 пропущено. Наступну зустріч наші футболісти проведуть на своєму полі 18 серпня о 17:00 годині з ФК «Газовик» (смт.Донець).