22.09.2018

Перша нічия «Металурга» в сезоні

№38, 20 сентября 2018г.

15 вересня на футбольних полях Харківщини розпочався фінал чемпіонату області, до якого вийшов і наш «Металург». Цього дня металургівці на своєму полі приймали ФК «Лозова-Панютине». Слід зазначити, що суперник нашим землякам дістався нелегкий. Гра проходила в постійних атаках то на одні ворота, то на інші. Не раз воротарі суперників виручали свої команди від неминучих голів, але все ж рахунок відкрили гості. Це зробив на 36-й хвилині лозівчанин Сергій Боровик. Через 6 хвилин його напарник Артем Карпенко подвоїв рахунок – 0:2. Це вже була серйозна заявка гостей на перемогу. І треба віддати їм належне – грали вони чудово. Та за 2 хвилини до перерви за грубу гру в штрафному майданчику суддя в полі призначив пенальті у ворота наших суперників, який чітко реалізував Дмитро Лебідь, скоротивши рахунок до 1:2. Після перерви наші футболісти докладали всіх зусиль, щоб уникнути поразки на своєму полі і на 74-й хвилині Ярослав Шейка, який кілька хвилин тому вийшов на заміну, зрівняв рахунок – 2:2, який до кінця гри так і не змінився. Це перша нічия «Металурга» в нинішньому сезоні.
Дуже багато нарікань та обурення у гравців та уболівальників викликало суддівство матчу. Так, суддею у полі чомусь не було призначено явний пенальті у ворота гостей, а бокові судді кілька разів «зафіксували» у наших гравців дуже сумнівні офсайди, незрозумілим було і видалення з поля на 86-й хвилині одного з найкращих наших гравців Олексія Книша. Тому з трибун раз у раз на адресу суддів лунали обурливі вигуки та скандування.
Наступну гру «Металург» зіграє 22 вересня у Харкові з місцевим ФК «Металіст 1925 Юніор». А на своєму полі 29 вересня буде приймати «Універ-Динамо ХНУВС» (Харків).
P.S. В чемпіонаті області серед ветеранів 16 вересня ветерани куп’янського «Металурга» обіграли ветеранів з смт Борова з рахунком 5:3.
Нагадуємо, що 23 вересня о 10:00 годині на стадіоні «Спартак» відбудеться футбольний турнір пам’яті начальника ФК «Металург» Федора Куліша.