29.09.2018

П’ята поразка «Металурга»

№39, 27 сентября 2018г.

22 вересня на футбольних полях Харківщини пройшов другий тур фіналу першості області серед команд колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» грав на виїзді у Харкові з футбольним клубом «Металіст 1925 Юніор» і повернувся додому з крупною поразкою – 1:5. Вже в першому таймі м’яч двічі побував у сітці воріт наших футболістів і лише на останній хвилині тайму металургівець Володимир Нетьосов «розмочив» рахунок – 1:2. Після перерви господарі поля забили «Металургу» ще 3 м’ячі – на 65-ій, 69-ій та 85-ій хвилинах. Це п’ята поразка наших земляків у цьому сезоні. Нині вони перебувають на шостій позиції турнірної таблиці. Лідирує і досі не переможний ФК «Вовчанськ», на другому місці – «Універ-Динамо ХНУВС», на третьому – «Лозова-Панютине». ФК «Люботин», який у групі «А» впевнено займав другу позицію, нині – на четвертій.
У наступному третьому турі фіналу «Металург» 29 вересня о 15-й годині на своєму полі прийматиме непростого для себе суперника ФК «Універ-Динамо ХНУВС», який нині посідає друге місце у турнірній таблиці фіналу.