06.10.2018

Розгромна поразка «Металурга»

№40, 4 октября 2018г.

29 вересня на стадіонах Харківщини відбувся третій тур фіналу чемпіонату області з футболу серед команд колективів фізкультури. На превеликий жаль, куп’янський «Металург» у себе вдома програв з великим рахунком – 1:7 ФК «Енергетик» з смт.Солоницівка. Невдачі почали буквально переслідувати наших футболістів після того, як на 29-й хвилині Дмитро Лебідь не реалізував пенальті у ворота гостей. Після цього м’яч у наших воротах побував на 37-й, 38-й, 43-й, 65-й, 68-й, 83-й та 88-й хвилинах. Щоправда на 27-й хвилині металургівцю Олексію Книшу вдалося «розмочити» рахунок. Але не більше того. Безумовно, наші гості значно перевершували господарів поля і цю перемогу вибороли гідно. Отже, після трьох турів наш «Металург» знаходяться на сьомому місці фінальної турнірної таблиці. Лідирує тут непереможний ФК «Вовчанськ». На другому місці – ФК «Універ-Динамо ХНУВС», на третьому – ФК «Люботин».
У наступному четвертому турі «Металург» зіграє 6 жовтня на виїзді в м.Балаклія з місцевим ФК «Цементник», який нині знаходиться на 5-й позиції турнірної таблиці.