13.10.2018

І знову, на жаль, поразка

№41, 11 октября 2018г.

6 жовтня ц.р. відбувся 4-й тур фіналу чемпіонату Харківської області серед колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» грав на виїзді в м.Балаклії, де програв місцевому «Цементнику» з рахунком 0:2. Обидва м’ячі господарями поля були забиті в наші ворота у другому таймі на 47-й та 88-й хвилинах. До того, до поразки наші гравці Володимир Нетьосов, Устин Василець та Олександр Пацук арбітром матчу були покарані «жовтими карточками», тому наступну гру пропустять.
Після вдалого закінчення ігор в групі «А» на почесному 3-му місці у фіналі нашу команду вже три тури поспіль переслідують одні поразки. Після останньої поразки в Балаклії «Металург» в турнірній таблиці опустився до 8-го місця з 10. А лідирує у фінальних іграх все той же непереможний ФК «Вовчанськ». На другому місці – ФК «Універ-Динамо ХНУВС». На третьому – ФК «Лозова-Панютине».
У п’ятому турі 13 жовтня наші футболісти повинні були грати з ФК «Універ-Динамо ХНУВС» (Харків), але через те, що динамівці цього дня проводять ігри на республіканському рівні, зазначена гра перенесена. Тому наступну гру шостого туру «Металург» проведе 20 жовтня на виїзді в м.Лозовій з ФК «Лозова-Панютине», якого на старті фіналу приймали на своєму полі і зіграли з ним в нічию – 2:2.