27.10.2018

І знову невдача «Металурга»

№43, 25 октября 2018г.

20 жовтня ц.р. відбулися ігри 6-го туру першого кола фіналу чемпіонату Харківської області серед команд колективів фізкультури. Куп’янський «Металург» грав на виїзді в м.Лозовій з місцевим клубом «Лозова-Панютине», з яким на старті фінальних ігор 15 вересня у себе вдома зіграв в нічию – 2:2. Цього разу наші земляки повернулися додому з поразкою – 1:2. Всі м’ячі були забиті у першій половині гри. Вже на 7-й хвилині гри лозівчанин Р.Какадій відкрив рахунок, а на 24-й його напарник по команді В.Галушка забив другий м’яч у наші ворота. За 2 хвилини до перерви металургівцю Євгену Лукьянову вдалося «розмочити» рахунок – 1:2, який і протримався до кінця гри.
На сьогодні становище у фінальній турнірній таблиці наступне. Незмінним лідером залишається ФК «Вовчанськ», в якого одні лише перемоги, найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів (+46) і найбільше очків – 42. На другому місці з 28-ма очками – ФК «Універ-Динамо ХНУВС». А на третьому – ФК «Люботин», в якого в активі 25 очків. Наш «Металург» з 4-ма перемогами, 1-єю нічиєю, 8-ма поразками та з 13-ма очками посідає 8-му сходинку турнірної таблиці. Різниця забитих і пропущених м’ячів у наших футболістів, на жаль, мінусова –9 (забито – 22 м’яча, пропущено – 31). Передостаннє 9-те місце з 8-ма очками посідає ФК «Зміїв», у якого ще й найгірша різниця забитих і пропущених м’ячів – 33. А замикає турнірну таблицю з 2-ма очками ФК «Кобра» (Харків), яка знялася із змагань.
У наступному 7-му турі наш «Металург» буде 27 жовтня приймати на своєму полі ФК «Металіст-1925 Юніор» з Харкова. Гра розпочнеться о 14-й годині.