29.12.2018

Новини спорту

№49, 27 декабря 2018г.

БОКС.

З 11 по 16 грудня ц.р. в м.Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з боксу серед дівчат, юніорок, молоді та жінок у віці до 22 років. У складі збірної Харківської області були і вихованки Куп’янської ДЮСШ Анастасія Бурлак та Олександра Манько.
За підсумками чемпіонату переможцями стали його господарі – збірна Івано-Франківської області, в активі яких 8 золотих, 3 срібних і 6 бронзових медалей. На другому місці – столичні боксерки, у яких 5 золотих, 1 срібна та 4 бронзових медалей. На третьому – збірна нашої області з 5 золотими, 3 срібними та 6бронзовими медалями, з яких 1 золота і 1 срібна у куп’янчанок.
Бурлак и Манько с тренерамиВ особистому заліку вихованка тренера-викладача Андрія Новікова, учениця 7 класу НВК-7 Анастасія Бурлак стала чемпіоном України у ваговій категорії до 36 кг. А вихованка тренера-викладача Ігоря Мартинова, учениця 8 класуЗОШ № 1 Олександра Манько у ваговій категорії до 45 кг стала срібним призером.
Вітаємо Настю і Сашу з переможним виступом на чемпіонаті України і чекаємо від них нових гучних перемог на боксерському рингу!

Андрій МОТОШКОВ, директор ДЮСШ

На фото: чемпіонка України Анастасія Бурлак з тренером Андрієм Новіковим (праворуч) і срібна призерка Олександра Манько з тренером Ігорем Мартиновим (ліворуч).

КАРАТЕ.

Максим Тарасов

14-16 грудня ц.р. в м. Венеції (Італія) пройшов заключний етап 2018 року світової молодіжної прем’єр-ліги «Karate-1 2018» за участі 695 команд з 67 країн світу. В цих престижних змаганнях взяла участь і команда каратистів куп’янського клубу «NORVEN» (тренер Олександр Буряк). А член цього клубу, учень ЗОШ №1 Максим Тарасов у віковій категорії 12-13 років та ваговій категорії до 40 кг виборов титул чемпіона світової Молодіжної прем’єр-ліги. Колектив газети «Франт» щиро вітає Максима, його тренера та батьків з таким визначним досягненням на міжнародній спортивній арені і бажає подальших успіхів в житті, навчанні та спорті!